Garážová vrata - sekční

Garážová vrata - sekční

24. 4. 2012, 12:22

Sekční garážová vrata slouží k ekonomickému a pohodlnému uzavření garáží. Tento typ garážových vrat se těší stálé oblibě. Tato vrata je možné instalovat do menších prostorů.

Garážová vrata - sekční

Výhodou sekčních garážových vrat je optimální řešení s omezeným vstupním prostorem pro garáž. Při otevírání sekčních garážových vrat se uvolní celý vratový prostor. Vratové křídlo nezabírá před vjezdem žádné místo a ani za vratovým otvorem. Ideální řešení jsou tato vrata.

Další výhody sekčních garážových vrat

Sekční garážová vrata jsou dokonale utěsněna. Mají také vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Vedení lamel je bez rizika sevření prstů. Sekční garážová vrata se také dají ovládat manuálně. Dají se také kompletovat s pohonem na dálkové ovládání. Vyznačují se dlouhou životností a jedinečným designem. Podstatným doplňkem je i různé kování.

Volba materiálu na sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou minimálně hlučná. Všechny typy sekčních garážových vrat jsou zabezpečena proti vloupání. Nutno také zvážit povrchovou úpravu sekčních garážových vrat. Vnější vlivy počasí a mechanické používání se odrazí na kvalitě povrchové úpravy. K vyhledávaným a oblíbeným povrchovým úpravám patří ocel s designem dřeva. Příjemná kombinace dřevěného vzhledu s pevností dodává sekčním garážovým vratům styl. Čím kvalitnější povrchová úprava, tím jednodušší údržba.
Zateplená sekční garážová vrata

Rolovací vrata řešení pro garáž

Rolovací vrata jsou vhodná pro garáže, haly a výkladní skříně. Hodí se všude tam, kam není nutné zachovat prosvětlení.

Ceny garážových vrat

Ceny garážových vrat je velmi relativní pojem. Možno zakoupit sekční garážová vrata za optimální cenu okolo čtyř tisíc, ale také okolo čtyřicet tisíc. Vše záleží na zákazníkovi jak velký obnos hodlá zainvestovat do sekčních garážových vrat a nebo jiných garážových vrat. Každopádně je úsporou investovat do kvalitnějších a bezpečnějších garážových vrat.
Garážová vrata


Více informací na téma garážová vrata naleznete na stránkách společnosti Altoma.
Zobrazení: 185582 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 10

Poslední diskuze
Článek: Garážová vrata Altoma Datum posledního komentáře: 7.1.2012
Článek: Garážová vrata - nároky Datum posledního komentáře: 27.2.2012
Článek: Garážová vrata Praha Datum posledního komentáře: 27.2.2012
Článek: Garážová vrata - sekční Datum posledního komentáře: 2.2.2018
Nejkomentovanější
Článek: Garážová vrata Praha Počet komentářu: 10
Článek: Garážová vrata - sekční Počet komentářu: 10
Článek: Garážová vrata Altoma Počet komentářu: 7
Článek: Garážová vrata - nároky Počet komentářu: 6